Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Zawadzie

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku w miejscowości Zawada. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewiezione zostały dwie uczestniczki zdarzenia. Do wypadku doszło około godz. 17 w Zawadzie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Nissanem Primera 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, nie zachował należytej ostrożności i hamując najechał na tył VW Passata. Siła uderzenia przemieściła Volkswagena do przodu, co doprowadziło do najechania na pojazd m-ki BmW. W wyniku zdarzenia do szpitala w Dębicy przewiezione zostały dwie pasażerki Passata, mieszkanki Dębicy i Nagawczyny. Kierujący VW 52-letni mieszkaniec Dębicy, kierująca BMW 49-letnia mieszkanka Brzeźnicy oraz kierujący Nissanem nie ucierpieli w zdarzeniu. Policjanci pracujący na miejscu wypadku przebadali alkomatem kierowców na zawartość alkoholu, urządzenie wykazało ich trzeźwość. Funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację, która pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.