Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Żwiry” ogrodzone, wstęp wzbroniony

IMG_1051Poddębickie Żwiry od kilku tygodni nie są już dostępne dla wędkarzy oraz amatorów spacerów. Nowy właściciel właśnie ogrodził swoją nieruchomość a wstępu tam wzbraniają tabliczki z napisami „Teren prywatny. Wstęp wzbroniony”.
„Żwiry” to pozostałość po dawnej żwirowni, która funkcjonowała tu jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku. Duża część rzeszowskich bloków powstała właśnie z kruszywa wydobywanego właśnie w tym miejscu. Po zmianach ustrojowych zakład padł, a nieruchomość trafiała w różne ręce. Część  stała się własnością gminy Czarna, która nie tak dawno sprzedała ją prywatnemu właścicielowi. Cały teren obejmujący kilkudziesiąciohektarowy zbiornik wodny właśnie został ogrodzony i oznakowany tabliczkami z zakazem wstępu.
„Żwiry” cieszyły się wielkim powodzeniem wśród wędkarzy. Miłośnicy tego sportu przyjeżdżali tu z Mielca, Tarnowa, Jasła i wielu innych miejsc regionu. Było to też popularne miejsce spacerów i wycieczek mieszkańców Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.