Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica. Pieszy potrącony na ul. 1 Maja. Mężczyzna nie żyje.

police1Dzisiaj około godz.12.40 w Dębicy miało miejsce potrącenie pieszego. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 75-letni mieszkaniec Dębicy. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku drogowego na ulicy 1 Maja w Dębicy. Do zdarzenia doszło około godz.12.40 w rejonie przejścia dla pieszych przy firmie oponiarskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 75-letni mężczyzna wszedł na jezdnię poza przejściem dla pieszych pod nadjeżdżającego forda focusa. W wyniku zderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci przebadali alkomatem kierującą fordem, kobieta była trzeźwa. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy niezbędny do wyjaśnienia okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.