Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Podgrodzie. Dziewczynka zaatakowana przez psa

PolicjaDla dziewczynki i jej rodziców mieszkających w Podgrodziu 07.03.2014r. pozostanie dramatycznym dniem. Dziecko, które jak co dzień zmierzało do szkoły zostało zaatakowane przez psa. Dziewczynka została zabrana do szpitala i poddana obserwacji. Z informacji zebranych przez Straż Gminną wynika, że zwierzę oswobodziło się z łańcucha, właściciele mają 3 psy z których żaden nie posiada aktualnych szczepień, Straż Gminna poinformowała o zdarzeniu Państwowy Terenowy Inspektorat Sanitarny w Dębicy, który ukarze właścicieli za brak szczepień, w stosunku do nich zostanie przeprowadzone postępowanie wyjaśniające, lekarz weterynarii Jakub Durda będzie prowadził obserwację psa.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.