Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanka spadła na czwarte miejsce. Wyprzedziła nas Warszawa

Marzena Mordarska Czuchra
Marzena Mordarska Czuchra. fot. Marek Gawle

Do wczoraj miała trzecie miejsce, ale dziś jest już na czwartym. Dębiczanka i amazonka – Marzena Mordarska Czuchra wciąż walczy w półfinale ogólnopolskiej kampanii „Rak to się leczy” w kategorii „Człowiek niosący nadzieję”. O zwycięstwo rywalizuje z czterema osobami z całej Polski.
Do wczoraj dębiczanka miała trzecie miejsce, ale pozostający na czwartej pozycji Kamil Dolecki z Warszawy wyprzedził ją dziś rano. Tym samym Marzena Mordarska Czuchra spadła na czwartą lokatę.
Plebiscyt „Rak. To się leczy!”, czyli wyróżnienia najlepszych instytucji i osób najbardziej zaangażowanych w walkę z rakiem oraz kampanii edukacyjnych i dziennikarzy zaangażowanych w edukację onkologiczną. Dębicka amazonka znalazła się w kategorii “Człowiek niosący nadzieję”. Oprócz niej są tam jeszcze cztery inne osoby z którymi rywalizować będzie o wejście do finału. Marzena Mordarska – Czuchra jest pomysłodawczynią akcji profilaktycznych zachęcających kobiety do badań profilaktycznych w zakresie raka piersi.  Z jej inicjatywy powstała książka “Nieustraszone. Historie dębickich amazonek walczących z rakiem piersi” oraz wciąż trwa akcja „Dębica – Dębiczankom”. Efektem jej działań jest sześć kobiet, które pod wpływem tych działań poszły się zbadać i wykryły że są chore. Siódma kobieta czeka na wyniki badań.
Samo zakwalifikowanie się do półfinału plebiscytu to już ogromny zaszczyt – mówi Marzena Mordarska Czuchra. Dziękuję tym wszystkim, którzy oddali na mnie głos.
Głosować można poprzez stronę internetową, ale można oddać tylko jeden głos z jednego komputera lub telefonu. Rywalizacją trwać będzie do 26 marca.
Głos można oddać klikając na ten link:
http://www.rak.tosieleczy.pl/plebiscyt-glosowanie/#.UyWA-izQfyd
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.