Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Najlepsze… dla twojego dziecka. Zapraszamy do Kulkolandu.

kul0007 Chcesz, aby twoje dziecko oderwało się od codziennej rutyny? Zależy ci na jego dobrym rozwoju? Zamierzasz maluchowi sprawić przyjemność połączoną z czymś pożytecznym? Zaufaj profesjonalistom z sali zabaw KULKOLAND i firmy organizującej imprezy plenerowe EVENT SPORT. Dlaczego? Dla nich dziecko to skarb, dlatego celem tych działalności jest rozwój dzieci poprzez pobudzanie ich indywidualnych zdolności i zainteresowań, kształtowanie wrażliwości estetycznej, moralnej i społecznej (zabawy w grupie) oraz zaspokajanie potrzeby ciągłej aktywności ruchowej. Podczas zajęć dzieci aktywizują jednocześnie ciało i umysł, co wspiera prawidłowy rozwój psychofizyczny.

KULKOLAND – Sala zabaw

Co czuje dziecko wchodząc do KULKOLANDU? Podekscytowanie, radość, ciekawość nowych doznań, rozluźnienie, pozytywne emocje. W tym przytulnym wnętrzu, przyjaznej atmosferze, może rozwijać wyobraźnię i odkrywać twórcze możliwości. Oferta jest przebogata. Dwupoziomowa konstrukcja do zabaw zawiera 2 zjeżdżalnie proste i 1 krętą, duży basen z piłeczkami, armatki pneumatyczne, tory przeszkód, mnóstwo labiryntów i utrudnień jak wietnamska kładka czy mostek. Dzieci szaleją do woli. Armatki pneumatyczne wyrzucają piłeczki z gąbki za pomocą sprężonego powietrza, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo i sprawia wszystkim moc radości. To nie koniec. Dmuchany zamek zjeżdżalnia to kilka metrów wspinaczki po drabince sznurowej, a potem super ślizg… Trampolina, zaś zapewni super skoki… KULKOLAND dla najmłodszych posiada tzw. Kącik Maluszka, zawierający stoliki do zabawy i malowania, jeździki, piłki, samochody, kuchnię, kącik małego majsterkowicza itd. Czy coś jeszcze? Oczywiście. Atrakcją jest malowanie buziek, tatuaży i włosów. W kilka chwil dziecko zmienia się w klauna, Indianina, tygrysa, księżniczkę itp.

Bajkowe noce i piżama party

Podczas bajkowych nocy (1900-2300) dziecko zabierane jest w krainę legend i fantastycznych opowieści z gwarancją niesamowitych przeżyć. Popularni animatorzy to mistrzowie w tworzeniu atmosfery i w opowiadaniu. Wystarczy zabrać piżamę do KULKOLANDU. Twoja pociecha może także tam przenocować. Co wtedy czeka dziecko? Piżamowy pokaz mody; w zdrowym ciele zdrowy duch konkurencje sportowe; zaprojektuj wymarzoną piżamę; kącik małego artysty; teleturnieje z przymrożeniem oka oraz piżamowo = odlotowo, czyli zatańcz razem z nami. Wielu nigdy nie będzie miało lub nie miało takiej okazji. Wielka szkoda.

Imprezy okolicznościowe, wynajem

W ofercie znajdziemy organizowanie andrzejek, walentynek, Halloween, mikołajków i imienin, ale. KULKOLAND idzie jeszcze dalej, oferując np. Kinder Party. Zaproś animatorów do siebie, a oni zorganizują dla twojego dziecka niezapomniane urodziny (każde dziecko na nie czeka) z mnóstwem atrakcji. Możesz stworzyć scenariusz indywidualny (dowolna tematyka) lub przygotowany przez KULKOLAND np. piraci, księżniczki, piłkarze itp. oraz wynająć stroje, urządzenia lub zabawki. Istnieje również możliwość zorganizowania w tajemnicy przed dzieckiem tzw. „urodzin z niespodzianką”. Będzie to na pewno niesamowite i niezapomniane przyjęcie urodzinowe.

Cukiernia i nie tylko…

Gdy dzieci pochłonięte są zabawą na sali zabaw,  rodzice lub opiekunowie w tym czasie mogą porozmawiać, napić się kawy, herbaty, skosztować pysznego ciasta lub deseru lodowego, poczytać prasę, skorzystać z WiFi oraz kupić gofra, hot-doga albo sok ze świeżych owoców i warzyw.

EVENT SPORT – zabawy plenerowe

Dla dzieci ruch to konieczność, tym bardziej, jeśli jest połączony z atrakcjami i na świeżym powietrzu, budzi w dziecku fantastyczne doznania. Jeśli nie możesz przyjść do sali zabaw, skorzystaj z oferty EVENT SPORT – organizatora imprez plenerowych. Okazją do tego są zabawy firmowe, pikniki przedszkolne i rodzinne, festyny, zabawy dla dzieci podczas np. komunii, chrzcin, wesel itd. Firma zapewnia wielogodzinną zabawę oraz opiekę. Atrakcją będą dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, armatki pneumatyczne, trampoliny, malowanie twarzy, basen z piłeczkami i inne. Pomysłowi animatorzy zapewnią dzieciom moc świetnych zajęć, gier i konkursów, dzięki którym będą się bawić nawet lepiej niż rodzice. Nie ma mowy o nudzie. Pociechy wyładują swoją energię w zabawach ruchowych, a także pobudzą fantazję podczas zajęć plastycznych. EVENT SPORT posiada profesjonalne nagłośnienie, które jest niezbędnym wypełnieniem każdej imprezki plenerowej. W wolnej chwili dla tych, którzy lubią coś słodkiego, firma proponuje watę cukrową a dla pozostałych prażony popcorn. Cały scenariusz można wcześniej szczegółowo omówić. Każdaimpreza wyjazdowa ma ubezpieczenie OC. EVENT SPORT posiada dokumentacje na urządzenia plenerowe DTR i atesty PCJ oraz kompletną dokumentację sanitarną wg HACCAP na watę cukrową i popcorn.

Zachęcamy wszystkich rodziców do zafundowania dziecku tak wspaniałych przeżyć. A wszystko to w KULKOLANDZIE i przy współpracy EVENT SPORTEM.

Opr. ad

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.