Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w Urzędzie Skarbowym w Dębicy

skarbowska10 marca w dębickim Urzędzie Skarbowym odbędzie się po raz pierwszy „Dzień Otwarty Dla Osób Niepełnosprawnych”. W godzinach od 7:30 do 18:00 wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z dodatkowej pomocy w rozliczaniu zeznań rocznych za 2013 r. Dla osób niepełnosprawnych uruchomione zostaną specjalne stanowiska obsługi, a pracownicy  udzielą niezbędnych rad i wskazówek oraz pomogą przesłać PIT przez Internet. Ponadto kierownictwo urzędu przybliży wdrożone procedury i usprawnienia mające na celu ułatwienie załatwiania spraw w Urzędzie przez osoby niepełnosprawne.

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych” jest organizowany przez Urząd Skarbowy w Dębicy po raz pierwszy. Ideą przewodnią imprezy jest likwidacja barier i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych. Warunki lokalowe urzędu oraz specjalnie wykwalifikowana kadra pozwalają na obsługę osób niepełnosprawnych i w większości przypadków nie ma żadnych przeciwwskazań aby osoby te w sposób niezależny i samodzielny kontaktowały się z Urzędem Skarbowym.

 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.