Previous
Next
Previous
Next

1 milion złotych na ul. Gajową

ul. GajowaPromesę na blisko 1 milion złotych z  Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji  odebrali   27 lutego  w Urzędzie Marszałkowskim  burmistrz Paweł Wolicki  oraz jego zastępca  Mariusz Trojan.

Fundusze te zostały przekazane w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.  „W ramach uzyskanych funduszy zostanie wykonana stabilizacja osuwiska  oraz odtworzona nawierzchnia asfaltowa ulicy Gajowej” – mówi burmistrz Paweł Wolicki. Rozpoczęcie prac planowane jest na czerwiec lub lipiec br. „W czerwcu najprawdopodobniej zostanie rozpisany przetarg na tę inwestycję i w lipcu byłoby możliwe rozpoczęcie prac. Do wykonania jest odcinek ok. 320 metrów drogi. W ramach stabilizacji osuwiska wykonane zostanie odwodnienie terenu oraz drenaże” – mówi Jan Finek z Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Dębicy. Planowany termin zakończenia inwestycji to październik br.

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.