Previous
Next
Previous
Next

Marka Jedynka® z tytułem Superbrands Created in Poland

ajedenkaJedynka® zdobyła prestiżowy tytuł Superbrands Created in Poland 2013/2014. Wyróżnienie to przyznawane jest stworzonym w Polsce markom, które wypracowały najlepszy wizerunek i zyskały najwyższe uznanie w oczach konsumentów oraz specjalistów z Rady Marek Superbrands.
Superbrands to jedyna na świecie niezależna organizacja promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu wyróżniających się marek. W tym roku, już po raz ósmy w Polsce, zostały wyłonione najsilniejsze marki, obecne na krajowym rynku.
Tytuł Superbrands przyznawany jest z uwzględnieniem zarówno opinii konsumentów, jak i ekspertów z Rady Marek Superbrands. W przeprowadzonym badaniu konsumenckim wzięło udział 15 tysięcy respondentów, co plasuje je pośród największych badań marketingowych w Polsce. Uczestnicy oceniali ponad 2000 marek, odpowiadając na pytania o ich znajomość oraz skłonność do ich polecenia. Po zakończeniu badania konsumenckiego, wybrane marki zostały poddane ocenie ekspertów z Rady Marek Superbrands – niezależnego gremium składającego się z przedstawicieli polskiego biznesu, rynku kapitałowego, mediów gospodarczych oraz ekspertów od wizerunku brandów, którzy oceniali ich wizerunkową siłę.
Jedynka® została uhonorowana tytułem Superbrands Created in Poland, przyznawanym najsilniejszym i docenianym przez konsumentów markom, które miały swój początek w Polsce. Jedynka® to polska marka, która od momentu powstania w 1999 roku, szybko zyskała uznanie na rynku farbiarskim oraz dużą grupę wiernych użytkowników, doceniających szeroką ofertę, jakość produktów i ich konkurencyjność cenową – mówi Ewa Domin-Glińska, Brand Manager Jedynki®. – Tytuł Superbrands Created in Poland jest kolejnym, niezwykle cennym dowodem siły brandu. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż Jedynka® jest doceniana zarówno przez konsumentów, jak i przez grono ekspertów.
 
Rodzina produktów JEDYNKA® to szeroka gama artykułów do ochrony i dekoracji ścian, drewna i metalu. Farby, emalie i impregnaty JEDYNKA® dają możliwość wykonania remontu w dobrej jakości i przystępnej cenie. Historia marki rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy na rynku pojawiła się JEDYNKA® ŚNIEŻNOBIAŁA. Rosnąca popularność farby zaowocowała wprowadzeniem kolejnych produktów. Latem 2009 roku marka zyskała nowoczesne logo, a wszystkie produkty dostępne są w nowych, atrakcyjnych opakowaniach. Rodzina JEDYNKI® powiększyła się także o nowe artykuły. Aktualna oferta marki zawiera produkty: JEDYNKA® ŚNIEŻNOBIAŁA, JEDYNKA® PERFEKCYJNA BIEL, JEDYNKA® KOLOR, JEDYNKA® FASADOWA BIAŁA (baza), JEDYNKA® FASADOWA w 5 gotowych kolorach, JEDYNKA® EMAFTAL, JEDYNKA® DO DREWNA I METALU POŁYSK/MAT, JEDYNKA® ANTYKOROZYJNA, JEDYNKA® NOEOKOR, JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM, JEDYNKA® POKOST LNIANY, JEDYNKA® ROZCIEŃCZALNIK NISKOAROMATYCZNY DO WYROBÓW FTALOWYCH I ALKIDOWYCH, JEDYNKA® ROZCIEŃCZALNIK DO WYROBÓW STYRENOWANYCH I CHLOROKAUCZUKOWYCH.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.