Previous
Next
Previous
Next

XIV Biesiada Literacka

 biesiadaSzkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy, Miejski Ośrodek Kultury oraz Eko-Świat Organizacja Odzysku S.A. serdecznie zapraszają uczniów z klas 0 – VI do wzięcia udziału w XIV Biesiadzie Literackiej. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem „Ekologiczny zawrót głowy – środowisko ponad wszystko”. Patronat nad konkursem objęli Burmistrz Miasta i Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy. Konkurs odbędzie się 7 kwietnia 2014 r. w Domu Kultury „Śnieżka”, przesłuchania rozpoczną się o godz. 9.00, prezentacje finałowe i ogłoszenie wyników zaplanowano na godz.13.00. Szczegółowe informacje o na stronach: www.sp12debica.edupage.org, www.mokdebica.pl oraz pod nr tel. 14 677 81 95.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.