Previous
Next
Previous
Next

Mors Dębica w zawodach o „Puchar Łodzi”

IMG_0173W czteroosobowym składzie wystąpiła reprezentacja  klubu Mors Dębica podczas „VII Pucharu Łodzi”, będącego jednocześnie memoriałem Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz, który odbył się 15 marca na lodowisku Bombonierka. Oprócz obecności czołowych polskich zawodników, na starcie zameldowali się również reprezentanci Kanady, Włoch, Szwajcarii, Niemiec i Rosji, dzięki czemu impreza zyskała charakter międzynarodowy.
Pierwsza na lodowej tafli wystąpiła nasza solistka w klasie srebrnej młodzieżowej – Wiktoria Żurek. Program, który zaprezentowała pozwolił jej uplasować się na 2. miejscu, a do zwycięstwa zabrakło niewiele, bo niespełna punktu. W tej samej kategorii wiekowej, w klasie złotej mieliśmy dwójkę reprezentantów. Pomimo, że Julia Czerwiec i Stefan Świstak, byli najmłodsi w rywalizującej stawce, to właśnie oni zajęli dwa pierwsze miejsca. Na najwyższym stopniu podium stanął Stefan, a Julia odebrała w pełni zasłużony srebrny medal.
W starszej grupie, również w klasie złotej zaprezentowała się Justyna Olchawa. Jej występ pozwolił na zajęcie 2. miejsca.Tym sposobem do naszej medalowej kolekcji, po zawodach w Łodzi dołączyły kolejne 4 krążki, jeden złoty i aż 3 srebrne.
Łukasz Daros

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.