Previous
Next
Previous
Next

IX Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennej Okręgu Rzeszowskiego.Medyka triumfatorem mistrzostw

Mariusz Błaszczyk - najlepszy zawodnik i król strzelców14 marca na obiektach sportowych MOSiR w Dębicy odbyły się IX Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennej Okręgu Rzeszowskiego o Puchar Dyrektora Okręgowego w Rzeszowie pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy.
W Mistrzostwach uczestniczyło 10 drużyn reprezentujących wszystkie jednostki penitencjarne województwa podkarpackiego. Inauguracji turnieju dokonał dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy ppłk Bogdan Witkoś, który był głównym organizatorem tegorocznych Mistrzostw. Dotychczas wszystkie Mistrzostwa przeprowadzane były na obiektach MOSIR-u w Jaśle. Z uwagi na remont tych obiektów zorganizowania i przeprowadzenia IX Mistrzostw podjął się dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy. „Zorganizowanie tych mistrzostw było możliwe dzięki wsparciu i życzliwości ze strony Burmistrza Miasta Dębicy, który tą imprezę objął honorowym patronatem. Podziękowania za współpracę w zorganizowaniu i przeprowadzeniu Mistrzostw pragniemy także skierować do Roberta Mazura dyrektora MOSIR-u w Dębicy oraz Kazimierza Saka kierownika hali” – powiedział na zakończenie turnieju ppłk. Bogdan Witkoś, dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy.
Rywalizacja między drużynami była nadzwyczaj zacięta, jednak absolutnym tryumfatorem tegorocznych Mistrzostw była drużyna Zakładu Karnego w Medyce, która zajęła I miejsce w turnieju i zdobyła większość nagród indywidualnych m.in. dla najlepszego zawodnika i króla strzelców. Oba tytuły zdobył Mariusz Błaszczyk. Najlepszym bramkarzem okazał się Artur Kuźma, a tytuł zawodnika Fair Play otrzymał Bednarz Jacek.
Uroczystego wręczenia pucharów, medali i okolicznościowych dyplomów zwycięzcom i uczestnikom turnieju dokonali burmistrz Paweł Wolicki, przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Leski, dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy Bogdan Witkoś i Robert Mazur, dyrektor MOSiR.
„Bardzo się cieszymy, że tegoroczne Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennej Okręgu Rzeszowskiego odbyły się po raz pierwszy w Dębicy. Mieliśmy zaszczyt gościć liczącą blisko 100 osób reprezentację zawodników z całego województwa podkarpackiego. W przyszłym roku również zapraszamy do Dębicy” – powiedział burmistrz Paweł Wolicki.
Ostatecznie klasyfikacja IX Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennej Okręgu Rzeszowskiego wyglądała następująco:
I miejsce: Zakład Karny w Medyce.
II miejsce: Zakład Karny w Rzeszowie,
III miejsce: Areszt Śledczy w Sanoku,
IV miejsce: Zakład Karny w Uhercach Mineralnych
V miejsce: Zakład Karny w Przemyślu,
VI miejsce: Zakład Karny w Łupkowie
VII miejsce: Zakład Karny w Dębicy,
VIII miejsce: Grupa Interwencyjna Służby Więziennej w Rzeszowie,
IX miejsce: Zakład Karny w Jaśle i Areszt Śledczy w Nisku,

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.