Previous
Next
Previous
Next

Po naszej informacji błyskawicznie opustoszały parkingi w Czarnej

czarna-rynek
Fotografia wykonana około godziny 11.00. Na parkingach nie brak samochodów. Po naszym artykule auta błyskawicznie znikły z centrum Czarnej.

To był prawdziwy popłoch – tak ocenia mieszkaniec Czarnej to co działo się po opublikowaniu artykułu o imieninach wójta. Na wieść, że do Czarnej zmierzają policyjne radiowozy opustoszały parkingi w pobliżu Urzędu Gminy.
Przypomnijmy: dziś są imienny Józefa i Bogdana – takie właśnie imiona noszą wójt gminy Czarna i jego zastępca. Od rana w okolicach Urzędu Gminy pojawiały się tłumy osób odświętnie ubranych, które, do jak i z Czarnej, przyjeżdżały samochodami. Do naszej redakcji zadzwoniła zaniepokojona mieszkanka Czarnej informując nas co się dzieje w Czarnej. Zadzwoniliśmy na policję, która obiecała sprawdzić co dzieje się w Czarnej. Artykuł na ten temat pojawił się o 11,59.
O 13 parkingi były puste – mówi mieszkaniec Czarnej. Wymiotło prawie wszystkie auta.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że  jutro rano w okolicach Czarnej znów pojawią się policyjne patrole i będą kontrolować trzeźwość kierowców. Alkohol w organizmie może utrzymywać się nawet 24 godziny po spożyciu i może mieć wpływ na zachowanie się kierowcy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.