Previous
Next
Previous
Next

22 marca pierwszy wykład na Politechnice Dziecięcej w Dębicy

politechnikaJuż w najbliższą sobotę w DK Śnieżka odbędzie się pierwszy wykład w ramach rozpoczynającej działalność w Dębicy Politechniki Dziecięcej. W najbliższych dniach rodzice dzieci, które zostały zapisane do Politechniki powinni sprawdzać maile na które zostaną przesłane wszelkie informacje dotyczące udziału w zajęciach, podziału na grupy i godziny rozpoczęcia wykładów w poszczególnych grupach.
Na stronie internetowej Politechniki Dziecięcej umieszczone zostały już listy uczestników z podziałem na grupy. W Dębicy zajęcia odbywały będą się w dwóch grupach. Dzieci zostały do grup przydzielone alfabetycznie : I grupa A- M, druga grupa M- Z.
Lista uczestników Politechniki Dziecięcej w Dębicy.
http://dolina-wiedzy.pl/pd/wp-content/uploads/sites/2/2014/03/Dębica-gr-1.pdf
http://dolina-wiedzy.pl/pd/wp-content/uploads/sites/2/2014/03/Dębica-gr-2.pdf
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.