Previous
Next
Previous
Next

Pijany potrącił 13-letnią dziewczynkę

police1Policjanci z Dębicy prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranna została 13-letnia rowerzystka. Kierowca samochodu, który ją potrącił, był nietrzeźwy.
Do wypadku doszło w sobotę tuż przed godziną 19 na ulicy Mieleckiej w Brzeźnicy w powiecie dębickim. Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący volkswagenem passatem mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa 13-letniej dziewczynce, która jechała na rowerze. Samochód potrącił jednoślad. Dziewczynka jest ranna, trafiła do szpitala w Rzeszowie. Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy passata – miał 0,9 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany.  W piątek, sobotę i niedzielę do godziny 14 podkarpaccy policjanci zatrzymali 30 pijanych kierowców.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.