Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Czego można było nauczyć się na warsztatach bibliotecznych?

IMG_1647W każdy marcowy piątek w bibliotece w Stasiówce odbywały się warsztaty hand made (ręcznie robione). Dzieci poznawały nowe metody i techniki wykonywania ozdób wielkanocnych i wiosennych. Powstały „pisanki” i kartki metodą quilingu, która wymaga cierpliwości i precyzji. Kolejna technika to filcowanie na sucho, przy pomocy której powstało kilka ciekawych i oryginalnych jajek wielkanocnych. Wreszcie po tak trudnych i wymagających dokładności metodach wiosenne kwiaty z papieru okazały się przysłowiową „pestką”. Część ozdób przekazaliśmy wolontariuszom ZS w Stasiówce na rzecz akcji Pola Nadziei, która wspiera Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II.
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.