Radio Rzeszów. Pożary w powiecie dębickim

PolicjaW Bukowej w powiecie dębickim trwa dogaszanie pożaru naczepy samochodu ciężarowego przewożącego złom. Samochód stoi w zatoczce autobusowej, kierowcy nic się nie stało. Ustalane są przyczyny wybuchu ognia.
Około trzeciej w nocy w Róży także w powiecie dębickim doszło do pożaru kotłowni w jednym z domów, zapaliły się składowane materiały. Nikt z domowników nie ucierpiał. Pożar został już ugaszony.
źródło. Radio Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.