Previous
Next
Previous
Next

Mistrzowie z „dziewiątki”

9999999917 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki w łyżwiarstwie szybkim szkół podstawowych .W zawodach udział brało 19 szkół z całego województwa. Po zaciętej rywalizacji, w której liczyły się dziesiąte części sekund reprezentacja SP nr 9 w składzie Justyna Dolczak, Wiktoria Żurek, Karolina Baran, Nikodem Sokół, Stefan Świstak i Patryk Małkowski opiekun Witold Brniak zdobyła pierwsze miejsce czyli została Mistrzem Województwa na rok szkolny 2013/2014. W klasyfikacji indywidualnej Justyna Dolczak została wicemistrzynią województwa, czwarte miejsce zajęła Wiktoria Żurek, a piąte miejsce Karolina Baran uczennice SP nr 9.
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Nr 9 Dębica
2. SP Nr 1 Sanok
3. SP Nr 4 Sanok
Dębicka dziewiątka stolicą łyżwiarstwa szybkiego wśród szkół podstawowych- wielkie gratulacje i brawa.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.