Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

RDN Małopolska. Prace przy odbudowie dachu kościoła Miłosierdzia Bożego w Dębicy idą pełną parą

IMG_1122Teraz wykonywana jest część drewniana pokrycia dachowego – mówi ks. Józef Dobosz proboszcz dębickiej parafii.
Są położone krokwie i wykonywane jest deskowanie. Jestem bardzo wdzięczny, że firma pracuje tak ofiarnie mimo że nie zostało im jeszcze wszystko wypłacone. Prace te kosztować będą ponad 450 tys. złotych – dodaje.
W pomoc sąsiadom zaangażowała się też parafia Matki Bożej Anielskiej, w której przeprowadzono zbiórkę na odbudowę dachu. Pieniądze jeszcze nie zostały podliczone, wiadomo już natomiast, że Rycerze Kolumba przekazali do dębickiej parafii ponad 8 tys. złotych.
Jak dodaje ks. Józef Dobosz jego marzeniem jest aby odbudowę dachu zakończyć na jubileusz 30-lecia parafii, który odbędzie sie 22 czerwca.
Materiał oraz wypowiedź ks. Dobosza można znaleźć tutaj
http://www.rdn.pl/rdn/index.php/religia/parafie/3883-prace-przy-odbudowie-dachu-kosciola-milosierdzia-bozego-w-debicy-ida-pelna-para

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.