Previous
Next
Previous
Next

I my próbujemy swoich sił… – Dzień Kobiet w Paszczynie

paszczynaZ okazji Dnia Kobiet wcieliliśmy się w rolę nauczycieli i próbowaliśmy swoich sił na „scenie klasowej”. Uczennice klasy I GIMNAZJUM w Paszczynie ( Wiktoria Kopera i Wiktoria Kołodziej ) wcieliły się w rolę swojej nauczycielki języka polskiego i wzorowo przeprowadziły pouczającą i ciekawą lekcję „8 marca – Dniem Kobiet”. Poznaliśmy historię święta, poezję pisaną z myślą o kobietach i dla kobiet, rozwiązywaliśmy krzyżówki, testy, malowaliśmy i z ogromnym zaciekawieniem wysłuchiwaliśmy licznych ciekawostek.
Odpowiedni strój, atrybuty, umiejętności, przygotowanie i wiedza wprawiły w podziw uczniów i nauczycieli.
Ach, co z nich wyrośnie!

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.