Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rokosz spotkał się z Chińczykami. Zainwestują w Latoszynie?

chinczyki8 marca 2014 roku wójt Stanisław Rokosz spotkał się z przedstawicielem chińskich inwestorów. Rozmowa dotyczyła procesu składania wniosków o dofinansowanie, formy jego otrzymania (przed, w trakcie czy po realizacji inwestycji) i kwoty na jaką mogą liczyć.
Zostały zadane pytania odnośnie źródła wyliczeń tj. ilu kuracjuszy miesięcznie byłoby skłonnych skorzystać z usług uzdrowiska oraz i ile byłoby w stanie ono ich obsłużyć, a także czy liczba uwzględnionych kuracjuszy jest sezonowa. Ośrodek posiada wody uzdrowiskowe pozwalające na wyleczenie wielu schorzeń. Sukces przedsięwzięcia gwarantuje niewielka ilość ośrodków posiadających wody o tym typem właściwościach leczniczych. Grunty na których powstanie uzdrowisko zostanie wydzierżawione na okres 30 lat. Jeśli podmiot wybuduje i obiekt będzie funkcjonował prawidłowo to istnieją dwie opcje wykupu ich przez inwestora lub wejście samorządu aportem do spółki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.