Previous
Next
Previous
Next

Zagłosuj na Amazonkę z Dębicy!

Marzena Mordarska CzuchraTylko dziś do godziny 23 można oddać głos w plebiscycie Fundacji „Rak to się leczy” na dębicką Amazonkę  Marzenę Mordarską Czuchra. Jest ona w gronie półfinalistów w kategorii „Człowiek niosący nadzieję”. Do wczoraj miała trzecią pozycję, ale dziś zaktywizowali się jej rywale i spadła na czwarte miejsce.
To dla mnie ogromne wyróżnienie że jako jedna z pięciu osób z całej Polski znalazłam się w tym gronie – mówi Marzena Mordarska Czuchra. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy oddali na mnie głos. I proszę tych wszystkich, którzy jeśli nie brali udziału w głosowaniu aby weszli na stronę rak to się leczy i, jeśli uznają to za słuszne, oddali głos na mnie.
Głosowanie jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć na ten link  www.rak.tosieleczy.pl/plebiscyt-glosowanie/  i otwiera się okienko z tabelami do głosowania. Dębicka Amazonka Marzena Mordarska Czuchra jest w kategorii „Człowiek niosący nadzieję”. Można oddać tylko jeden głos z jednego komputera lub innego urządzenia typu tablet, smartfon itp. Głosować można tylko dziś do 23.00.
Dziękuje każdemu, kto zechce poświęcić kilka sekund i oddać głos na mnie – dodaje Marzena Mordarska Czuchra. To dla mnie oraz wszystkich dębickich amazonek, których jestem przedstawicielką bardzo wiele znaczy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.