Previous
Next
Previous
Next

Zbigniew Nosal do Władysława Bielawy: Władza jest dla ludzi a nie dla samorządowców.

NosalWciąż nie cichną echa wczorajszej sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu Dębickiego. Zabrał na niej również głos prezes Dębickiego Klubu Biznesu Zbigniew Nosal. Władza jest dla ludzi a nie dla samorządowców panie starosto, trzeba im służyć – mówił do Bielawy Nosal.
W minionym systemie był taki jeden pan, który wypowiedział słynne już zdanie – „rząd się sam wyżywi”. Odnoszę wrażenie, że chyba zapomniał pan dla kogo pan pracuje i z czyich podatków pochodzi pana pensja.  Apeluje do pana i władz powiatu weźcie się do rzetelnej pracy nie wygodnej dla siebie ale takiej, która przyniesie dobre skutki dla ludzi i przedsiębiorców – mówił podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu.
Nosal poruszył jeszcze kwestię łączników pomiędzy zjazdem z autostrady i drogą A4.
Jakieś dwa, trzy lata temu na którymś ze spotkań pytałem pana o sprawę łączników. Odpowiedział mi pan – „Niech się pan nie przejmuje, łączniki to nie problem. Nie ma z nimi żadnego problemu”. A teraz co pan powie? Czy dalej podtrzyma pan zdanie, że nie ma problemów łączników? – zadawał dalej pytania Nosal.
Nosal miał głównie na myśli zjazd w Żyrakowie, który już wkrótce zostanie uruchomiony. Za kilka miesięcy ta część autostrady zostanie oddana do użytku i jak wszystko na to wskazuje ruch ten będzie kierowany przez Dębicę do trasy A4.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.