Previous
Next
Previous
Next

Minihokeiści zjedli „Chrupki”

SGA_2815Sromotną klęskę poniosła drużyna „Rodzice” Chrupki w starciu ze swoimi pociechami grającymi w UKH Dębica. Wynik meczu nie pozostawia wątpliwości, kto w sobotę był lepszy na dębickim lodowisku.
To był ostatni akord  sezonu na lodowisku w Dębicy. Ze swoimi pociechami stanęli do rywalizacji ich rodzice, którzy założyli drużynę Rodzice „Chrupki”. I ich dzieciaki potraktowali ich jak ów przysmak. Wynik 8:6 dla minihokeistów mówi sam za siebie.
To była super zabawa – mówi Marek Gawle, tata Kuby, który brał udział w meczu. Wynik to sprawa drugorzędna. Spędziliśmy razem piękne sobotnie popołudnie. I to jest najważniejsze.
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.