Previous
Next
Previous
Next

Bezpłatna aplikacja mobilna „Małopolska Janowi Pawłowi II” i specjalny program Radia RDN

aplikacjaProgram uroczystości kanonizacyjnych, papieskie miejsca, które warto zobaczyć i wiele innych przydatnych informacji dla pielgrzymów zawiera uruchomiona dziś aplikacja na smartfony i tablety. To inicjatywa Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz wraz z Województwem Małopolskim. Aplikacja powstała z okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. Rozgłośnia diecezji tarnowskiej przygotowała także specjalny program. Dziennikarze stacji będą m.in. w Rzymie, Krakowie, Wadowicach i Zakopanem, aby relacjonować uroczystości.
Bezpłatna aplikacja mobilna „Małopolska Janowi Pawłowi II” zawiera ważne informacje dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w uroczystościach w Rzymie oraz w całym kraju. Zwłaszcza w Małopolsce na papieskim szlaku będą Msze św. i czuwania. Nie zabraknie też koncertów i spektakli. O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć dzięki aplikacji. Ponadto nie zabraknie informacji o życiu i przesłaniu Jana Pawła II.
„Aplikacja ma też ułatwić pielgrzymom dotarcie do wybranych miejsc, znalezienie noclegu czy restauracji oraz zapoznanie się z ofertą turystyki religijnej. Automatycznie rozpoznaje ona miejsce pobytu pielgrzyma i przekazuje mu odpowiednie informacje. Taka funkcja może się przydać w Rzymie, Warszawie czy w Krakowie” – mówi Mariusz Kuś, dyrektor Promocji Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.
Aplikacja jest do ściągnięcia bezpłatnie od 14 kwietnia na App Store i Google Play. Umożliwia też odsłuchanie na żywo wszelkich materiałów prasowych i rozmów przygotowywanych przez dziennikarzy RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.
Ekipa diecezjalnej rozgłośni przygotowuje bowiem program poświęcony nowym świętym.
„Od piątku 25 kwietnia do poniedziałku 28 kwietnia będziemy nadawać specjalny program poświęcony tylko i wyłącznie kanonizacji. Naszymi wozami transmisyjnymi zaparkujemy w Krakowie, Wadowicach, w Zakopanem i oczywiście w Rzymie. Nie zabraknie też relacji z Nowego Targu, czy z Warszawy. Będą też specjalne papieskie serwisy” – dodaje Łukasz Pelc, kierownik działu informacji RDN Małopolska.
Program przygotowany przez rozgłośnię będzie transmitowany przez kilkanaście stacji radiowych w Polsce i zagranicą .
Informacje o aplikacji, kanonizacji, życiu i przesłaniu nowych świętych oraz relacje z wydarzeń można znaleźć na stronach www.kanonizacja.rdn.pl
Programu radia będzie można słuchać poprzez aplikację oraz strone internetową
www.sacrum.visit.malopolska.pl
Partnerem Strategicznym Projektu jest Województwo Małopolskie.
Aplikacje można ściągnąć z:
https://itunes.apple.com/us/app/ma-opolska-for-john-paul-ii/id848378553?ls=1&mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appliccon.mjp2
spot telewizyjny aplikacji:

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.