Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pijany lekarz na dyżurze w Dębicy – relacja RDN Małopolska

karetkiPonad 2 promile w organizmie miał lekarz ginekolog na dyżurze w dębickim szpitalu. O całym fakcie poinformował policję anonimowy człowiek. Obowiązki niedyspozycyjnego lekarza szybko przejął ordynator i nie doszło do nieszczęścia – mówi Przemysław Wojtys dyrektor ZOZ-u.
Nie chcę komentować całej sprawy, bo tego człowieka ja nie zatrudniałem, był on na umowie cywilno-prawnej, którą z nim rozwiązałem -dodaje.
W dębickim szpitalu 46 -letni lekarz pracował kilkanaście lat i nie było do tej pory skarg na pełnione przez niego obowiązki. Sprawą ginekologa zajmie się teraz prokuratura. Sprawdzi czy w czasie feralnego dyżuru nie doszło do narażenia pacjentów na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Całość materiału oraz wypowiedź dyrektora szpitala Przemysława Wojtysa można zobaczyć tutaj
http://www.rdn.pl/rdn/index.php/wiadomosci/debica/4658-pijany-lekarz-na-dyzurze-w-debicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.