Previous
Next
Previous
Next

Sukces Krzysztofa Sulisza z Brzeźnicy

suliszKrzysztof Sulisz – uczeń klasy III A naszego gimnazjum ( ZS w Brzeźnicy im. Jana Pawła II ) został laureatem etapu wojewódzkiego XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Etap wojewódzki odbył się 2 kwietnia br., a wynik naszego podopiecznego okazał się być najlepszy w powiecie ( 60 pkt. na 65 możliwych). W etapie rejonowym wzięło udział 1504 uczniów z całej Polski, zaś w wojewódzkim już tylko 315 (w tym 27 z województwa podkarpackiego). Nie jest to jedyne (i pewnie nie ostanie) mistrzostwo w Jego wydaniu. Krzysztof na swoim koncie ma wiele innych, równie znaczących sukcesów: dwukrotnie zdobył tytuł laureata wojewódzkich konkursów historycznych w latach 2010/11 oraz 2011/12. Wielokrotnie sięgał po najwyższe laury w powiatowym konkursie „AK w powiecie dębickim”, w którym wykazał się niesamowitą wiedzą, daleko wykraczającą poza ramy programowe ( II Wojna Światowa nie znajduję się w podstawie programowej gimnazjum). Ciężką pracą, kosztem rezygnacji z własnych przyjemności odniósł kolejne zwycięstwo. Jego pasją jest nie tylko historia, ale także sport, dlatego praca z nim to ogromne wyzwanie dla nauczyciela, a w rezultacie przynosi wiele satysfakcji i dumy. Nagrodą dla Krzysia jest min. zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego w części humanistycznej. Pieczę nad wychowankami sprawowała nauczycielka historii p. Monika Kusibab.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.