Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Płonie dom w Straszęcinie

police1Nie wiadomo co jest przyczyną pożaru domu w Straszęcinie, który właśnie gaszą strażacy. To pustostan, który płonie od kilku godzin. W jego gaszeniu bierze udział kilka jednostek straży. Budynek nie był zamieszkany.
To kolejny pożar w tej okolicy. Kilka tygodni temu w sąsiednich Grabinach spłonęła stodoła. Budynek, który obecnie się pali znajduje się w odległości ok. 1 kilometra od tamtej stodoły.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.