Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przyjaciel Jana PawłaII Stanisław Abrahamowicz gościem Ekspozycji u stóp Góry Śmierci

Rysunek1
Stanisław Abrahamowicz z żoną Lidią z wizytą u Ojca Św.
fot. Europejskie Centrum Pamięci i Pojednania

9 kwietnia gościem Ekspozycji był Stanisław Abrahamowicz – przyjaciel Ojca Św. Jana Pawła II z lat studenckich. Przyjechał on na zaproszenie grona pedagogicznego i uczniów Zespołu Szkół w Brzeźnicy, w której tego samego dnia odbywal się finał III Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II – „Błogosławiony Jan Paweł II, Zakochany w Krzyżu Chrystusa”. Stanisław Abrahamowicz zwiedził Ekspozycję w towarzystwie wójta Stanisława Rokosza.  Po wystawie Gości oprowadzał Jacek Kulig.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.