Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nagawczyna. Zwyczaje, tradycje i symbole Świąt Wielkanocnych

IMG_12239 kwietnia  w Bibliotece Publicznej w Nagawczynie odbyła się pogadanka o zwyczajach, tradycji i symbolach związanych ze Świętami Wielkanocnymi z dziećmi z oddziałów przedszkolnych. Przedszkolaki chętnie opowiadały o świętach, wspólnie z wychowawczyniami p. Małgorzatą Moździoch i p. Anną Magierką obejrzały stół prezentowany przez panie KGW z Nagawczyny na XXXIII Przeglądzie Plastyki Obrzędowej Stołów Wielkanocnych. Pogadanka była przeplatana czytaniem wierszy o tematyce świątecznej: „Cukrowy baranek”- E. Szelburg-Zarembina, „ Pisanki” – K. Różecka, „Wielkanocny stół”- E. Skarżyńska.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.