Previous
Next
Previous
Next

Sprzedawał marichuanę i amfetaminię.Jest już w rękach policji

police1Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego przedstawili zarzuty 30-letniemu mieszkańcowi Jasła. Mężczyzna sprzedawał środki odurzające i psychotropowe. 
Funkcjonariusze dębickiej komendy zatrzymali mężczyznę w Jaśle 14 kwietnia. W toku postępowania ustalono, że 30-latek sprzedawał środki odurzające na terenie Jasła oraz gminy Brzostek. Zatrzymany mężczyzna wielokrotnie sprzedawał zabronione środki odurzające. Przestępca przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd rejonowy w Dębicy 16 kwietnia na wniosek policji zastosował wobec mieszkańca Jasła tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.