Previous
Next
Previous
Next

Wiki pilnie szuka domu!

cccccccccccccccccccccZa kilka dni jej opiekun wyjeżdża do pracy, a jej nie może zabrać ze sobą, nie ma też nikogo, kto by się nią zajął. Kolejne próby znalezienia jej dobrego domu, nie przynoszą oczekiwanych efektów. Żal mu rozstawać się z sunią, ale twierdzi, że nie ma innego wyjścia. Pytał rodziny, znajomych, obdzwonił okoliczne schroniska i nic…
Wiki trafiła do niego kilka miesięcy temu, przypadkowo. Jej pierwsza opiekunka zostawiła ją u jego znajomej w Ładnej k. Tarnowa na jeden dzień, ale już nigdy nie wróciła. Z racji, że tymczasowa opiekunka nie mogła zająć się psem, obecny właściciel suczki wziął ją pod swoje skrzydła. Trzymali się razem kilka miesięcy. Niestety teraz sytuacja życiowa zmusiła go do znalezienia sucze innego domu, musi wyjechać, ale jej nie może zabrać ze sobą…
Wiki to jeszcze psie dziecko, ma ok. 1 roku, komplet szczepień. Sięga nieco powyżej kolana. Bardzo radosna, mocno żywiołowa, energiczna. Pewnie z wiekiem trochę się uspokoi, ale jej właściciel powinien być konsekwentny i nie pozwalać „wchodzić sobie na głowę”. Wg opiekuna – suczka lubi dzieci i nie ma problemu w kontaktach z innymi psami. Co bardzo ważne – zachowuje w domu czystość. Bez problemu odnajdzie się w mieszkaniu, bo obecnie mieszka w bloku. Na „dzień dobry” oczywiście szczeka, ale po chwili rozdaje buziaki.
Sunia nie jest wysterylizowana, ale nowy właściciel ma gwarantowany bezpłatny zabieg. Wiki nie zostanie oddana na łańcuch, ani na stałe kojca tzn. bez spacerów/biegania luzem.
Kontakt do opiekuna: 536 172 049 – Dębica.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.