Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Solary z dofinansowaniem. Można jeszcze skorzystać z programu

solaryPonad 57 mln zł kosztować będzie instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach prywatnych i obiektach użyteczności publicznej w kilkunastu gminach na terenie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki. W ramach tego przedsięwzięcia z dofinansowania do instalacji solarnych skorzystać może nawet 300 gospodarstw indywidulanych w Gminie Pilzno.
Przetarg na wykonanie prac ogłoszony przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki został już rozstrzygnięty. Najkorzystniejsza oferta przedstawiona przez firmę z Częstochowy opiewa na ponad 57 mln zł. Część z tej kwoty skonsumują także mieszkańcy Gminy Pilzno, którzy skorzystają z dofinansowania do instalacji solarnych, pozwalających zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i koszty ogrzewania wody. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w programie dofinasowanie może sięgnąć 75 procent kosztów, resztę pokryć trzeba w ramach wkładu własnego. Do tej pory z tej formy wsparcia zdecydowało się skorzystać 200 mieszkańców Gminy Pilzno, którzy złożyli wnioski o dofinasowania. Pula przewidywana dla Gminy Pilzno przewiduje, że jeszcze 100 kolejnych gospodarstw mogłoby uzyskać dofinasowanie. Zainteresowani pomocą w tej formie powinni zgłaszać się możliwie szybko do Urzędu Miejskiego w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.