Wolicki jedzie do Chin. Przez Moskwę

wolicki
Paweł Wolicki jedzie do Chin. Przez Moskwę.

Burmistrz Paweł Wolicki wraz ze Stanisławem Leskim wybierają się do Chin. Najtańsze bilety jakie udał nam się znaleźć są z przesiadką w Moskwie – mówi Paweł Wolicki. Koszt jednego w obie strony to 2 900 zł.
Gdyby obaj panowie chcieli do Chin jechać przez Londyn koszty połączenia byłyby kilka razy wyższe i wyniosłyby ponad 10 tysięcy za osobę. Trasa przez Moskwę jest tańsza, ale odbędzie się ona na pokładzie jednego z rosyjskich przewoźników.
Obaj samorządowcy jadą do  miasta Nanhai. Będą tam rozmawiać o ewentualnych chińskich inwestycjach w Dębicy . Razem z nimi ma jechać również wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz razem z dwoma przedstawicielami samorządu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.