Previous
Next
Previous
Next

RDN Małopolska. Burza o wyjazd do Chin

RDNmlpskaStefan Bieszczad przewodniczący komisji rewizyjnej Rady Miejskiej w Dębicy oburzony planowanym wyjazdem burmistrza do Chin. Na ostatniej sesji chciał poznać cel tej podróży, która ma rozpocząć się 23 kwietnia.  Jeśli to wycieczka burmistrza, to powinien sobie za nią sam zapłacić- stwierdził Stefan Bieszczad.
Ja myślałam, że to żart jak usłyszałem, że burmistrz mojego miasta jedzie to Chin. Jeśli jedzie na wycieczkę to za własne pieniądze, na bezpłatnym urlopie – dodaje.
Paweł Wolicki zapewnia, że po stronie miasta jest tylko opłata za bilet samolotowy dla niego i Stanisława Leskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej czyli około 6 tys. złotych. Resztę opłacają gospodarze w Chinach . A jedzie rozmawiać z chińskimi przedsiębiorcami.
Dwukrotnie byli w naszym mieście przedstawiciele miasta Nanhai, to miasto w Chinach drugie pod względem produktu krajowego brutto. Będziemy tam rozmawiać z przedsiębiorcami aby chcieli zainwestować w Dębicy i gminie Dębica – mówi.
Na ten wyjazd do Nanha wybiera się też Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica i jeszcze dwóch przedstawicieli gminy Dębica.
Całość materiału można zobaczyć tutaj
http://www.rdn.pl/rdn/index.php/wiadomosci/debica/4395-burza-o-wyjaz-do-chin

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.