Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wybrano Wykonawcę instalacji solarnych

solary-01W wyniku przeprowadzonej przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki procedury przetargowej został wyłoniony Wykonawca Inwestycji w ramach Projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” jest nim konsorcjum firm: P. B. U. Wiktor Sp. j. Radomsko, Eco – Team sp. z o. o. sp. k. Częstochowa, Cz. P. B. P. PRZEMYSŁÓWKA S. A. Częstochowa. Cena oferty za zrealizowanie całości zamówienia wynosi 57 122 855,73 zł brutto. Oferta ta jest najtańszą spośród 5 ofert złożonych w postępowaniu przetargowym. Dla mieszkańców gminy, którzy podpisali umowy na montaż systemów solarnych oznacza to, że koszt realizacji zadania będzie niższy od założonego, co wiązało się będzie ze spisaniem aneksów do umów.

Informacja oraz o terminie podpisania aneksów do umów oraz o terminie wpłaty I raty zostanie wysłana mieszkańcom w najbliższym czasie drogą pocztową.

Planowany termin rozpoczęcia prac projektowych i montażowych: maj 2014 r.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.