Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Areszt dla sprawcy rozbojów i kradzieży z Pustkowa Osiedla

policeProkuratura Rejonowa w Dębicy, na wniosek policjantów z Brzeźnicy, zwróciła się do sądu o zastosowanie aresztu wobec 18-letniego mieszkańca Pustkowa Osiedla. Mężczyzna atakował i okradał mieszkańców tej miejscowości. 
Brzeźniccy policjanci pracowali nad sprawą rozbojów. W marcu br. mieszkaniec Pustkowa Osiedla został zaatakowany przez napastnika, który pobił go i zabrał mu 500 zł oraz alkohol i papierosy. Kolejne zdarzenie miało miejsce w kwietniu, tym razem napastnik wszedł przez okno do mieszkania i zaatakował śpiącego lokatora. Ukradł 35 zł, konserwy oraz przetwory.
Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że napadów dopuścił się 18-letni mieszkaniec Pustkowa Osiedla. Mężczyzna został zatrzymany. Na podstawie przedstawionego przez policjantów materiału Sąd Rejonowy w Dębicy podjął decyzję o zastosowaniu wobec 18-latka tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna w przeszłości był karany za podobne przestępstwa. Prowadzona przez brzeźnickich policjantów sprawa ma charakter rozwojowy, ponieważ osób pokrzywdzonych może być więcej.  Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.