Previous
Next
Previous
Next

IV Motomajówka w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy

motomajowkaJuż po raz czwarty dębiccy motocykliści spotkają się na Motomajówce w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy. Impreza rozpocznie się w najbliższą niedzielę 4 maja o godzinie 10.30. Cieszy się ona z roku na rok coraz większą popularnością.
Program Motomajówki:
10.30 – wjazd motocyklistów na teren parafii,
11.30 – msza święta w intencji motocyklistów,
12.30 – powitanie gości,
u muzycznego Avista, stunek uczestników
14.00 – rozpoczęcie parady – przejazd trasą: ul. Orla, ul. Krakowska, ul. 1 maja, Straszęcin, Grabiny, Czarna, Borowa, Róża, Wiewiórka, Zawierzbie, ul. Kościuszki, Plac Solidarności, ul. Krakowska, ul. Orla (ok. godz. 16),
14.30 – konkursy prowadzone przez policję i pokazy straży pożarnej,
15.30 – prezentacja artystyczna dzieci i młodzieży z terenu parafii: Zespół Szkół w Latoszynie i Szkoła Podstawowa nr 12,
16.30 – pokaz klubu tańca towarzyskiego Złota Para,
17.15 – występ zespołu Podgrodzianie,
18.00 – animacje i zabawy dla dzieci,
19.00 – występ zespołu muzycznego Jeruzalem,
20.00 – podsumowanie akcji Mój dar serca, wręczenie głównych nagród dla uczestników,
20.30 – zabawa pod gwiazdami,
22.00 – zakończenie pikniku parafialnego

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.