Previous
Next
Previous
Next

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

000022 V 2014 r. w ZSS w Dębicy (naszej szkole) odbył się już kolejny raz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Na wstępie p. dyrektor powitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do obejrzenia występu artystycznego przygotowanego przez naszych uczniów. Głównym punktem programu było przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Następnie wystąpili laureaci konkursów recytatorskich, zespoły taneczne i zespół wokalno -instrumentalny. Po zakończeniu programu artystycznego zebrało się jury w składzie: . Monika Rojek –Kałek,  Monika Garduła, Joanna Przeworska –Erazmus w celu rozstrzygnięcia Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Mój Piękny Ogród”:
Szkoła podstawowa: I miejcse Hubert Stachnik – ZSS Dębica, II miejsce Julia Mycek- ZSS Tarnobrzeg,
II miejsce Sylwia Wojtuła- ZSS Dębica wyróżnienie –Mateusz Kontrabecki –ZSS Dębica.
Gimnazjum:
I miejsce Dawid Kliś- ZSS Dębica,
II miejsce Kamil Jurkowski- ZSS Dębica,
II miejsce Rafał Kostka- SOSW Brzozów,
wyróżnienie- Magdalena Rachwał- SOSW Brzozów.
 
Szkoła przysposabiająca:
I miejsce Grzegorz Sokół- SOSW Lubaczów,
II miejsce Mateusz Boroń –ZSS Dębica,
III miejsce Andrzej Kowalski- SOSW Lubaczów,
wyróżnienie- Grzegorz Nykiel ZSS Dębica,
wyróżnienie- Robert Szacoń –SOSW Lubaczów.
 
Wszyscy zaproszeni goście oglądnęli galerię prac naszych uczniów wykonanych różnymi technikami plastycznymi i dekoratorskimi.W tym czasie wszystkie dzieci uczestniczyły w pikniku rekreacyjnym w naszym ogrodzie. Wśród licznych atrakcji były zawody sportowe i konkursy plastyczne. Sił do rywalizacji i do zabawy dostarczały przysmaki z grilla, słodycze, pyszne ciasta, owoce i napoje. Wielką radość sprawiła dzieciom kapela ”Solidarny Senior”, która charytatywnie każdego roku gości i śpiewa w naszej szkole.Zarówno pogoda jak i nastroje sprzyjały dobrej zabawie. Była ona udana także dzięki dobroczynności naszych sponsorów, którym w tym miejscu chcemy podziękować.
SPONSORZY:
Krystyna Jaskowska – Igloocar
Jacek Gil – Wodociągi Dębickie
Pexpol
Tabor
Kograko
Darko
piekarnia p. Szymaszek
Zakłady Mięsne Szynk- Pol
Firma Taurus Pilzno – p. Jarosz
Zakłady Mięsne p. Drąg – Góra Motyczna
Zakłady Mięsne Miraż w Nagawczynie
Firma Rojan – p. Małgorzata Cebula – Latoszyn
Zakłady Cukiernicze – p. Stanisław Wyszyński –Podgrodzie
Cukiernia Wiktor.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.