Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Turniej Półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Dębica

pilka1Od 26 do 28 maja na Stadionach Miejskich przy ul. Piłsudskiego i ul. Parkowej w Dębicy rozegrane zostały mecze w ramach Turnieju Półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej. Organizatorem Mistrzostw, które rozegrane zostały o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zwycięzcą półfinału została drużyna Uniwersytetu Rzeszowskiego. Puchary i nagrody zwycięzcy i zdobywcom trzech finałowych miejsc wręczył burmistrz Paweł Wolicki.
W rywalizacji, która toczyła się o 4 miejsca w ogólnopolskim Finale udział wzięło 9 najlepszych drużyn reprezentujących Uczelnie Wyższe z województw podkarpackiego, lubelskiego
i małopolskiego. O wejście do półfinały walczyły drużyny AWF Kraków, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego z Lublina, Politechniki Rzeszowskiej i UEK Kraków, który w Dębicy prowadzi studia w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym.
Zwycięzca turnieju półfinałowego została drużyna Uniwersytetu Rzeszowskiego. Drugie miejsce zajęli studenci z UMSC w Lublinie, Trzecią lokatę zdobyła drużyna AWF Kraków, a na czwartym miejscu znalazła się drużyna AGH Kraków.
Najlepszym strzelcem turnieju został Paweł Zabielski (3 bramki), najlepszym bramkarzem Jakub Hładawczak, natomiast najlepszym zawodnikiem Jaromir Skiba.
Uroczyste wręczenie pucharów i nagród miało miejsce 28 maja na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego. W uroczystości wzięli udział : burmistrz Paweł Wolicki, zastępca burmistrza Mariusz Trojan, kierownik biura UEK w Dębicy Jolanta Paździor – Hales, dyrektor MOSiR Robert Mazur, przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Leski, radny Rady Miejskiej Zenon Trojan i prezes UKS Igloopol Grzegorz Krycki.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.