Groźnie na Podkarpaciu – informacja o sytuacji hydrologiczno-metreologicznej

IMG_3299Informacja o sytuacji hydrologiczno-meteorologicznej na terenie województwa podkarpackiego – stan na dzień 16 maja 2014 r. godz. 11.30
Pogotowia przeciwpowodziowe obowiązują na terenie:
– powiatu ropczycko-sędziszowskiego,
– powiatu przeworskiego,
– powiatu strzyżowskiego,
– powiatu brzozowskiego,
– powiatu mieleckiego,
– miasta Rzeszowa,
– miasta Krosna,
– gminy Zarzecze (powiat przeworski).
Alarmy przeciwpowodziowe obowiązują na terenie:
– powiatu krośnieńskiego: gm. Dukla, gm. Chorkówka, gm. Miejsce Piastowe, gm. Jedlicze, gm. Wojaszówka,
– powiatu sanockiego: gm. Zagórz, gm. Komańcza,
– powiatu bieszczadzkiego: miasto i gmina Ustrzyki Dolne,
– powiatu jasielskiego,
– powiatu dębickiego: gm. Brzostek,
-gmina Haczów (dla miejscowości Haczów i Trześniów).
W wyniku podtopienia została zablokowana droga krajowa nr 73 w Krajowicach (pomiędzy Jasłem a Kołaczycami). Policja zorganizowała objazdy dla samochodów ciężarowych i osobowych. Na miejscu trwają działania straży pożarnej. Dziś na terenie województwa podkarpackiego, do godzin południowych, prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym – suma opadów od 5 mm do 10 mm, w dalszej części dnia możliwe przejaśnienia.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.