Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jutro premiera opery „Straszny Dwór”

strasny dworTradycyjnie z okazji Święta Narodowego 3 Maja odbędzie się premiera nowej opery w wykonaniu dębickich artystów. W tym roku na deskach Domu Kultury „Mors”, o godz.18.00, zostanie wystawiony „Straszny dwór” Stanisława Moniuszki, opera w czterech aktach, z librettem Jana Chęcińskiego.
Wykonawcy:  Alicja Płonka, Karolina Pawula, Katarzyna Plewniak, Sylwia Wojnar, Barbara Maj, Maria Orłowska, Zdzisław Wojtynkiewicz, Paweł Trojak, Maciej Kucera, Leopold Stawarz, Maciej Gorczyczyński, Tomasz Furman, Jan Maślanka, towarzyszyć im będą orkiestra, chór i balet. Kierownictwo muzyczne: Paweł Adamek Reżyseria: Jakub Bulzak Scenografia: Wacław Jałowiec Choreografia: Romuald Kalinowski Światło: Zdzisław Worek Kostiumy: Irena Lewicka
Opera zostanie wystawiona pięciokrotnie, kolejne spektakle: 4,10,11 i 17 maja, godz.18.00. Wstęp za zaproszeniami. Chętni będą mogli przekazać dobrowolne datki na rzecz Dębickiego Towarzystwa Muzyczno-Śpiewaczego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.