Previous
Next
Previous
Next

Kobieta zderzyła się z lokomotywą, ale i tak pojechała do pracy

police1Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali uprawnienia do kierowania 37-letniej kobiecie, która kierując matizem wjechała na torowisko wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę. Do zdarzenia doszło w piątek w Wojkowie w gminie Padew Narodowa.
Do groźnie wyglądającej kolizji lokomotywy z samochodem osobowym doszło w piątek około godz. 9.30 na przejeździe kolejowym w miejscowości Wojków. Jak ustalili policjanci, kierująca samochodem marki Daewoo Matiz nie zastosowała się do znaku „STOP” i wjechała na torowisko wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę, pomimo podjętej próby hamowania przez maszynistę doszło do zderzenia się pojazdów.
Policjanci przeprowadzili rozmowę z maszynistą lokomotywy, który oświadczył, że w wyniku uderzenia znacznie uszkodził matiza. Mimo to, tuż po zdarzeniu kierujący samochodem odjechał. Funkcjonariusze ustalili, do kogo należy pojazd, oraz kto prowadził auto w chwili zdarzenia. Kierowcą okazała się 37-letnia mieszkanka gminy Padew Narodowa. Kobieta tłumaczyła policjantom, że odjechała z miejsca zdarzenia ponieważ nic jej się nie stało, była wzburzona i spieszyła się do pracy.
Policjanci przebadali kierująca matizem oraz maszynistę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Oboje uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy w związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego i zwrócili się do sądu z wnioskiem o ukaranie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.