Previous
Next
Previous
Next

Tragiczny wypadek w Brzostku

Policeolicjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku drogowego w Brzostku. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 35-letnia kobieta kierująca volkswagenem polo.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca volkswagenem polo skręcała w lewo na teren posesji. W chwili kiedy znajdowała się na przeciwnym pasie uderzył w nią volkswagen golf, który wyprzedzał dostawczego volkswagena LT, znajdującego się za volkswagenem polo. Doszło do zderzenia czołowo bocznego. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniosła kierująca volkswagenem polo 35-letnia mieszkanka Brzostka. Kierujący golfem poddany został badaniu alkomatem. 28-letni mieszkaniec gminy Brzostek był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Funkcjonariusze zabezpieczyli również krew kierującego golfem do analizy laboratoryjnej. Kierowca volkswagena golfa po opatrzeniu w dębickim szpitalu został zwolniony do miejsca zamieszkania.Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.