Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Mielcu w Wisłoce znaleziono zwłoki mężczyzny

police1Policjanci z Mielca ustalają tożsamość znalezionego w rzece mężczyzny. Ciało zauważył przypadkowy przechodzień. Funkcjonariusze nie wykluczają, że może to być zaginiony w lutym 17-latek. Wczoraj przypadkowy przechodzień w rzecze Wisłoka w miejscowości Zaduszniki zauważył dryfujące zwłoki. Na miejscu odnalezienia ciała pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z technikiem kryminalistyki. Obecny był również prokurator, którego decyzją zwłoki zabezpieczono do dalszych badań i identyfikacji. Policjanci nie wykluczają, że może to być ciało 17-latka, który zaginął w lutym tego roku. Okoliczności jego zaginięcia wskazywały, że mógł utonąć.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.