Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Remont zabytkowego budynku.

remont-zabytkowego-budynkuRuszyły prace przy remoncie elewacji budynku Urzędu Miejskiego w Pilźnie. Efekty prac powinny dobrze korespondować z rewitalizacją całego rynku.
Przypomnijmy, że zabytkowy budynek urzędu nie był remontowany od lat. Po remoncie powinien prezentować się w całej okazałości tym bardziej, że niedawno został odsłonięty po wycince drzew dokonanej zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków.
Prace, których koszt wyniesie niespełna 113 tys. zł, powinny zakończyć się w ciągu dwóch miesięcy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.