Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

U Rokosza już pracują Chinki

chiny razKilka tygodni temu Stanisław Rokosz wójt gminy Dębica wrócił z Chin a już obok jego boku pojawiły się dwie urocze Chinki. Dziś wystąpiły razem z nim podczas obchodów Dnia Strażaka. Piękne dziewczyny w orientalnych strojach przyciągały uwagę licznie zebranych gości.
Na pytanie czy to zapowiedź jakiś bliższych relacji z Chinami Rokosz nie odpowiedział wprost. Myślimy o pewnej chińskiej strefie ekonomicznej, ale jeszcze za wcześnie mówić o szczegółach. Póki co zapewniamy sobie ludzkie siły, chociażby  w osobach moich uroczych asystentek – mówi w rozmowie telefonicznej z nami Stanisław Rokosz.
Rokosz podczas obchodów wręczył samurajski miecz nowemu generałowi polskich strażaków podkarpackiemu komendantowi wojewódzkiemu PSP st. bryg. Bogdanowi Kulidze. Został on kilka dni temu mianowany na to stanowisko przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Uroczystość z okazji Dnia Strażaka odbyła się dziś na terenie siedziby PSP Dębica.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.