Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przedstawiciele Ruchu Integracji Społecznej na uroczystościach 3 Maja

IMG_2795Na dzisiejszych uroczystościach z okazji święta 3 Maja obecni byli przedstawiciele powstałego niedawno Ruchu Integracji Społecznej. Delegacji przewodniczył radny Rady Miasta Mateusz Smoła uważany za jednego z liderów ruchu.
Nie jest tajemnicą, że RIS przygotowuje się do wyborów samorządowych i zyskuje coraz więcej członków. Pewne jest, że RIS walczył będzie o powiat bo powstał jako efekt sprzeciwu wobec działań obecnego starosty Władysława Bielawy. Na ponad pół roku przed wyborami RIS ma już sporą grupę członków i wiele wskazuje na to, że walczyć będzie również o samorządy gminne i czy miejski również? Na ten temat nie ma jeszcze decyzji, ale … W ciągu najbliższych miesięcy wiele się może wydarzyć.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.