Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wolicki na czołówkach regionalnych dzienników – Nowin i Super Nowości

nowinySprawa skazania burmistrza Dębicy Pawła Wolickiego zajmuje dziś pierwszą stronę w „Nowinach”. Artykuł autorstwa Pauliny Sroki opisuje reakcję samego burmistrza na wyrok oraz komentarze lokalnych działaczy samorządowych. Sprawą zajmują się również Super Nowości. Artykuł Artura Getlera jest zapowiadany na pierwszej stronie gazety. Nowiny  udostępniły treść artykułu na swoim portalu internetowym. Można go przeczytać tutaj http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140505/DEBICA/140509893

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.