Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przyniósł pepeszę na wystawę do szkoły

pepeszaWczoraj dębiccy policjanci zabezpieczyli broń z czasów II wojny światowej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika że właścicielem ujawnionej broni jest 15-latek. 
W poniedziałek 5 maja policjanci dębickiej komendy zabezpieczyli broń typu pepesza znajdującą się na wystawie w Zespole Szkół w Gumniskach. Policję powiadomiło kierownictwo szkoły, zaskoczone przyniesionym przez ucznia karabinem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że broń na wystawę do szkoły przyniósł 15-letni mieszkaniec Braciejowej. Podczas przeprowadzonych następnie czynności w miejscu zamieszkania nastolatka znaleziono 17 sztuk amunicji karabinowej, granat moździerzowy oraz 7 łusek amunicji karabinowej. Wezwany na miejsce patrol rozminowania saperskiego zabezpieczył granat wraz z amunicją. Sporządzona dokumentacja przekazana zostanie do sądu rodzinnego. Policjanci wyjaśniają w jaki sposób nastolatek wszedł w posiadanie zabezpieczonych militariów. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
bomba

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.